SL | EN

Nahajate se tukaj

01.02.2018 ob 08:44

Ministrica za izobraževanje sprejela študente FT UM

V ponedeljek, 29. januarja 2018, je na Kongresnem centru na Brdu pri Kranju ministrica dr. Maja Makovec Brenčič, sprejela preko tristo učenk in učencev, dijakinj in dijakov, študentk in študentov, ter njihove mentorice in mentorje, ki so na mednarodnih tekmovanjih iz znanj v minulem letu dosegli vidne rezultate. Med povabljenimi študenti so bile tudi članice študentske ekipe, ki so v lanskem letu osvojili 2. mesto v tekmovanju v študiji primera, ki je potekalo v okviru 10. Mednarodne konference: 10th International Congress of Faculties of Tourism and Hospitality v Budvi. Sprejema so se udeležile Katja Kokot in Špela Ciglar Omerzu ter mentorica Maja Rosi.

….Znanje ne le šteje, ampak tudi gradi svet, je poudarila ministrica dr. Maja Makovec Brenčič v nagovoru na sprejemu. Mladi so s svojimi uspehi postali ambasadorji naše države v svetu. »Prav je, da pridobljeno znanje tudi delimo. Hvala, ker s svojim znanjem gradite posebne vrednote, ki so vzgled vsem nam,« je dejala ministrica dr. Makovec Brenčič. Posebna zahvala gre tudi mentoricam in mentorjem, brez katerih tovrstnih rezultatov ne bi bilo, je dodala…. (več na spletnih straneh MIZS: http://www.mizs.gov.si/si/medijsko_sredisce/novica/10333/).