SL | EN

08.11.2017 ob 12:41

Vabilo na študentske volitve

Spoštovani študenti,

Študentski svet FT UM vas vabi, da se udeležite volitev v Študentski svet FT UM za mandatno obdobje 2017–2018. Volitve za člane študentskih svetov letnikov in absolventov se bodo izvedle v torek, 14. 11. 2017, v času od 9. do 16. ure v avli Fakultete za turizem (Cesta prvih borcev 36, Brežice).

Pravico voliti in biti voljen ima vsak študent članic univerze, ki ima na dan glasovanja status študenta Univerze v Mariboru. Študentski svet letnika sestavlja največ do pet članov. Tista oseba, ki na volitvah prejme največje število glasov, je po funkciji predstavnik letnika.

Skupaj namreč lahko sooblikujemo našo fakulteto in edino s svojim glasom lahko podprete svoje kolege, ki jih vidite v vlogi predstavnika letnika in menite, da bodo dobro zastopali glas študentov.

Lepo vabljeni!

Študentski svet Fakultete za turizem UM